Eveniment de Networking Club Afaceri.ro Oradea

        Stimati membri Club Afaceri.ro, Avem o veste minunată pentru voi! Adina Ardelean, coordonatorul Club Afaceri.ro Oradea, pregătește un eveniment special de networking, care va avea loc pe data de 13 iulie, ora 19:00, la cafeneaua Ciresica. Vă invităm să vă alăturați în această seară de neuitat, în care vom discuta despre […]

Descoperirea berii artizanale la fabrica Capra Noastră din Iași

Cu bucurie vă anunțăm că sub egida conceptelor Fabricat în Iași, Afaceri.ro Iași și APEC Iași, am avut ocazia de a organiza o vizită de lucru captivantă la Capra Noastră – Bere Artizanală făcută în Iași. Această fabrică este recunoscută pentru producția sa de bere de calitate superioară și ne-am bucurat să explorăm procesul lor […]

De vorbă cu Irina Roibu, Coagulator a Cluburilor Afaceri.ro din Extrem Orient

Avem bucuria să vă informăm că recent am avut o întâlnire specială cu coordonatoarea Club Afaceri.ro Coreea și Club Afaceri.ro Japonia, doamna Irina Roibu. Împărtășim astăzi această veste minunată și ne-am propus să transmitem urări de succes pentru eforturile sale în dezvoltarea acestor cluburi din Asia. Întâlnirea cu doamna Irina Roibu a fost una inspirațională […]