Acord de colaborare între Club Afaceri.ro New York și Club Afaceri.ro Târnăveni

Dragi membri ai Clubului Afaceri.ro,

Suntem încântați să vă anunțăm o veste foarte importantă pentru comunitatea noastră. Clubul Afaceri.ro New York și Clubul Afaceri.ro Târnăveni au semnat recent un acord de colaborare într-o ceremonie specială desfășurată în New York. Această inițiativă marchează un moment remarcabil pentru ambele cluburi, deschizând uși și oferind oportunități valoroase pentru dezvoltarea afacerilor noastre.

Coordonatorii oficiali ai cluburilor noastre, Raluca Tomniuc și Ciprian Răduț, au jucat un rol crucial în realizarea acestei colaborări. Cu experiența și angajamentul lor, ei au identificat această oportunitate extraordinară de a conecta două comunități din medii de afaceri diferite, împărtășind perspective și experiențe diverse.

Prin acest parteneriat, dorim să facilităm schimbul de idei, expertiză și resurse între membrii Clubului Afaceri.ro New York și Clubului Afaceri.ro Târnăveni. Împreună, putem construi relații solide, care să deschidă noi orizonturi și să creeze sinergii în domeniul afacerilor noastre.

Distribuie:

Articole similare