CLUB AFACERI.RO TEAMBUILDING DE IARNĂ 2023

Dragi membri ai clubului Afaceri.ro, am dori să vă invităm la evenimentul de teambuilding de iarna 2023 care va avea loc în Vatra Dornei între 20 și 22 ianuarie. Acest eveniment, dedicat membrilor clubului Afaceri.ro, este organizat de Clubul Afaceri.ro Țara Dornelor cu sprijinul Primăriei Municipiului Vatra Dornei și reprezintă o noua ocazie de a face cunoștință cu ceilalți membri, de a schimba idei și a realiza conexiuni B2B, contribuind astfel la dezvoltarea comunității noastre. Evenimentul va include tururi ghidate ale unor firme locale de succes, traininguri, exerciții de teambuilding interesante, oportunități de networking, ski, tur de oraș ghidat și multe altele.

Pentru înscriere vă rugăm să accesați linkul: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScq5B_ERf8sYafvRqVwSvwXOieKpzhnfuhOokrbxys_Ocrw_A/viewform

Distribuie:

Articole similare