Întâlnirea cu Gina Vatra, coordonatoarea Clubului Afaceri.ro Uruguay!

Stimați membri Club Afaceri.ro,

Astăzi, am avut privilegiul de a ne întâlni cu Gina Vatra, coordonatoarea Clubului Afaceri.ro din Uruguay, într-o atmosferă relaxantă, la o cafea în Iași. Discuțiile noastre au vizat situația actuală a clubului și perspectivele viitoarelor colaborări. Am fost impresionați de entuziasmul și dedicarea dumneaei față de dezvoltarea comunității noastre de afaceri. Împreună, am explorat direcțiile strategice pe care le dorim să le urmăm și am identificat numeroase oportunități de colaborare. Ne-am exprimat gratitudinea pentru această vizită memorabilă și suntem nerăbdători să dezvoltăm relațiile noastre și să aducem beneficii semnificative membrilor prin această colaborare. Anticipăm cu încredere un viitor plin de succes pentru comunitatea noastră.

Cu stimă,
Dorian Conișescu
Community Manager Club Afaceri.ro

Distribuie:

Articole similare